Informace o nás

"Klubík", jak našemu spolku familiárně říkáme, vznikl na podzim roku 2014. Na začátku byla parta kamarádů a známých, které dal dohromady Jirka Kotásek a cílem bylo a stále zůstává, vést děti k lásce ke sportu, přírodě a zdravému životnímu stylu. Vše v duchu fair play. 

Většina z dospěláků, kteří stáli u zrodu "Klubíku", se v mládí věnovala sportu se závodními ambicemi a dodnes aktivně sportuje. Někteří mají patřičné pedagogické vzdělání, jiní jen prošli různými instruktorskými kurzy, a tak vznikli trenéři a jejich asistenti. Díky tomu dnes můžeme děti naučit základům atletiky, cyklistiky, inline bruslení, lezení a lyžování. Další odvětví mohou následovat směrem k oblasti dnes už ne-extrémních sportů jako je windsurfing, skateboarding, kiteboarding, vodní turistika a kdo ví, co ještě. 

Když něco neumíme sami, víme na koho se obrátit a zajistit 100% a bezpečnou výuku. Děti mají tréninky dvakrát týdně, v zimním období se navíc konají výjezdy do hor s celodenní výukou lyžování.

Sport vždy spojoval lidi, přinášel radost a touha po dosažení cíle učí překonávat překážky. A to se snažíme předat dětem i za cenu toho, že to nebude v nejlepším čase, ale s obrovským úsměvem na konci.

 

Máme soutěživého ducha a radost z pohybu :-)