Rozpis tréninků        

Tréninky dvakrát týdně:
 
1. Každé úterý v tělocvičně na Varenské ulici v areálu Katedry tělesné výchovy Ostravské Univerzity. Náplň tréninků je všeobecný pohybový rozvoj, zvládnutí základních gymnastických prvků, získání a zlepšení tělesné kondice. Začátky od 18:15 hod.
 
2. Každý čtvrtek, místo a náplň se mění cca po dvou měsících tak, aby děti získali zkušenosti z různých sportovních odvětví. 
Získávají tak nejen všeobecný rozvoj, ale také povědomí o možnostech pohybových aktivit. Děti si zdokonalují techniku, učí se bezpečnosti a pravidlům, jak se správně chovat a vzájemně si pomáhat.
Začali jsme cyklistikou a inline bruslením, říjen + listopad patří plavání, prosinec + leden se budeme učit lezeckým technikám, únor + březen nás čeká Vaňkův kopec, no a od dubna už zase třeba kolo, nebo brusle, atletika....
Nebo, že by nyní tak populární, RAGBY :-) ?

kdy, kde a co budeme dělat :-)

prosinec + leden - lezecké tréninky

V prosinci a lednu budeme každý čtvrtek na stěně SAREZA v Ostravě - Přívoze od 17:30, do 19 hodin. S sebou pohodlné sportovní oblečení, kalhoty raději pod kolena a mikinu, ať neprochladnete, když zrovna nelezete. Kdo má jakékoliv lezecké vybavení, vemte, zbytek půjčíme na místě.
Celý článek

únor + březen - Vaňkův kopec

V únoru a březnu se přesuneme na podvečerní lyžování a budeme pilovat techniku a styl, ať jsem na kopci vždycky jedničky. Tak sná budou přát cněhové podmínky a užijeme si to.
Celý článek

Stěna ELIASS

Webové stránky stěny ELIASS, kde chodíme na tréninky.  www.lezeckastena.alpsport.cz
Celý článek