Víkendové lyžování v Karlově - závěrečná s ČT Sport na vrchol :-)

Od soboty 16.1.2016 jsme úspěšně zahájili výjezdy s lehkým lyžařským tréninkem do Karlova.

V neděli - 13.3.2016 jsme,taktéž úspěšně a ve zdraví,výjezdy zakončili. A nejen to, v areálu Myšák se konala akce známá všem lyžařským nadšencům "S ČT Sport na vrchol" a naše ratolesti a sem tam nějaký dospělák se nasoukali do startovních čísel a šli si vyzkoušet závodní atmosféru. Výsledek byl excelentní, v dětských kategoriích byli na bedně Ondra Lichý, Honza Lettovský. a Rozárka Rybářová - 1. místo:-).  V dospěláckých kategoriích na "uhlazené" trati postoupili do vyřazovací části Lukáš, Vlaďka a Šárka, z toho dva skončili na bedně - Lukino 3. místo a Šárka 1. místo ( a musí do Špindlu ). Fotky najdete ve  fotogalerii.

Takže, abych to shrnul, neděle byla báječná a i když to nebylo Rakousko - Italské poježděníčko, jel bych zas.

A vzkaz pro ostatní :  ".. o moc jsi prisel. ze si s nami nesel..."

Jaro se blíží, vyrazíme už brzy za jinými aktivitami, ale příští zimu určitě na Myšáku pokračujeme :-)